Karma Paketler

Çok avantajlı BİMcell paketlerinden ihtiyacınıza en uygun paketi seçin, doya doya konuşmanın ve internetin keyfini çıkarın.

Üstelik 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 500 sms ve 1GB internet HEDİYE!

 • Bilgi
 • Paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Size en uygun BİMcell paketini satın almak için talebinizi sms ile gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket satın alma detayları için tıklayınız
  SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  Dilediğiniz paketi satın alabilmek için hattınızda en az almak istediğiniz paket ücreti kadar bakiye olmalıdır.

  Örnek: Dost 2GB Paketini satın alabilmek için hattınızda en az 19 TL bakiye bulunması gereklidir.

  Paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 0,015 TL olarak, SMS gönderimi 20 Kr/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 50 Kr/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimdeki dakika ve interneti nasıl kullanırım?

  Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlar için geçerlidir.

  Paketimdeki haklardan herhangi biri 30 gün dolmadan tükendiğinde ne kadar öderim?

  Kullanım süresi (30 gün) içerisinde dakika kotanız biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 0,015 TL, cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,005 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 0,015 TL, data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimde kullanmadığım haklarım bir sonraki döneme devreder mi?

  Kullanılmayan haklar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

  Kalan sorgusunu nasıl yapabilirim?

  Dost 2GB Paketi için KALANDOST2GB

  Dost 5GB Paketi için KALANDOST5GB

  Dost 10GB Paketi için KALANDOST10GB

  Paketimi nasıl iptal edebilirim?

  Dost 2GB Paketi için IPTAL DOST 2GB

  Dost 5GB Paketi için IPTAL DOST 5GB

  Dost 10GB Paketi için IPTAL DOST 10GB yazıp 4551’e sms gönderebilirsiniz.

  Konuşma paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde kalan haklar 30 günlük paket kullanım süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Birden fazla paket satın alabilir miyim?

  Evet. Hattınızda aynı anda birden fazla farklı BİMcell paketi tanımlanabilir.

  Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

  BİMcell- Dost 1GB, Dost 3GB, Dost 7 GB, Dostlar Arasında, İdeal, Üçlü 3GB, Dopdolu, Efsane 6GB Paketleri 17.10.2017 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler paketler Bimcell tarafından tamamen kullanıma kapatılana kadar faydalanmaya devam edecektir. Bimcell paketlerin kapatma duyurusunu önceden yapacaktır.

  DUYURULAR
  • Bimcell Dost 1GB Paketi’nde 06 Ocak 2019 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 18TL/30Gun olacaktir.Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Bimcell Ideal Paket' de 06 Ocak 2019 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 19TL/30Gun olacaktir.Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Bimcell Dostlar Arasinda Paketi’nde 06 Ocak 2019 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 18TL/30Gun olacaktir.Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Bimcell 250 Dakika Paketi' nde 06 Ocak 2019 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 12TL/30Gun olacaktir.Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Internet paket aşım ücreti; 28 Ocak 2020 tarihi itibariyla KB basina 0,005 Kurus olarak guncellenecektir.
 • Detay