Karma Paketler

Çok avantajlı BİMcell paketlerinden ihtiyacınıza en uygun paketi seçin, doya doya konuşmanın ve internetin keyfini çıkarın.

 • Bilgi
 • Paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Size en uygun BİMcell paketini satın almak için talebinizi sms ile gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket satın alma detayları için tıklayınız
  SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  Dilediğiniz paketi satın alabilmek için hattınızda en az almak istediğiniz paket ücreti kadar bakiye olmalıdır.

  Örnek: Dost Küçük Paketini satın alabilmek için hattınızda en az 26 TL bakiye bulunması gereklidir.

  Paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 0,020 TL olarak, SMS gönderimi 30 Kr/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 50 Kr/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimdeki dakika ve interneti nasıl kullanırım?

  Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlar için geçerlidir.

  Paketimdeki haklardan herhangi biri 30 gün dolmadan tükendiğinde ne kadar öderim?

  Kullanım süresi (30 gün) içerisinde dakika kotanız biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 0,020 TL, cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,007 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 0,020 TL, data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimde kullanmadığım haklarım bir sonraki döneme devreder mi?

  Kullanılmayan haklar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

  Kalan sorgusunu nasıl yapabilirim?

  Dost Küçük Paketi için KALAN DOST KUCUK

  Dost Orta Paketi için KALAN DOST ORTA

  Dost Büyük Paketi için KALAN DOST BUYUK

  Dost Mega Paketi için KALAN DOST MEGA yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.

  Paketimi nasıl iptal edebilirim?

  Dost Küçük Paketi için IPTAL DOST KUCUK

  Dost Orta Paketi için IPTAL DOST ORTA

  Dost Büyük Paketi için IPTAL DOST BUYUK

  Dost Mega Paketi için IPTAL DOST MEGA yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.

  Konuşma paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde kalan haklar 30 günlük paket kullanım süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Birden fazla paket satın alabilir miyim?

  Evet. Hattınızda aynı anda birden fazla farklı BİMcell paketi tanımlanabilir.

  BİMcell Dost Küçük, Dost Orta, Dost Büyük ve Dost Mega paketleri geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

  Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

  BİMcell- Dost S, Dost M, Dost L, Dost XL paketleri 28.07.2021 tarihi itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler, paketler BİMcell tarafından tamamen kullanıma kapatılana kadar faydalanmaya devam edecektir. BİMcell paketlerin kapatma duyurusunu önceden yapacaktır.

  BİMcell- Dost 2GB, Dost5GB, Dost10GB paketleri 22.12.2020 tarihi itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler, paketler BİMcell tarafından tamamen kullanıma kapatılana kadar faydalanmaya devam edecektir. BİMcell paketlerin kapatma duyurusunu önceden yapacaktır.

  BİMcell- Dost 1GB, Dost 3GB, Dost 7 GB, Dostlar Arasında, İdeal, Üçlü 3GB, Dopdolu, Efsane 6GB Paketleri 17.10.2017 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler paketler Bimcell tarafından tamamen kullanıma kapatılana kadar faydalanmaya devam edecektir. Bimcell paketlerin kapatma duyurusunu önceden yapacaktır.

  DUYURULAR
  • Bimcell Dost 1GB Paketi’nde 18 Mart 2021 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 23TL/30Gun olacaktir. Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Bimcell Dost 2GB Paketi’nde 18 Mart 2021 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 23TL/30Gun olacaktir. Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
  • Bimcell Ideal Paket' 18 Mart 2021 itibariyla ucret değisikliği yapilacak olup,paket ucreti 23TL/30Gun olacaktir. Hattinizda ilgili paket tanimli ise iptal etmediğiniz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir.
 • Detay