Karma Paketler

Çok avantajlı BİMcell paketlerinden ihtiyacınıza en uygun paketi seçin, doya doya konuşmanın ve internetin keyfini çıkarın.

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Bilgi
 • Paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Size en uygun BİMcell paketini satın almak için talebinizi SMS ile gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket satın alma detayları için tıklayınız

  Paketleri satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  Dilediğiniz paketi satın alabilmek için hattınızda en az almak istediğiniz paket ücreti kadar bakiye olmalıdır.

  Örnek: Dost Küçük Paketini satın alabilmek için hattınızda en az 160TL bakiye bulunması gereklidir.

  Paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir.

  Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 20 Kr olarak, SMS gönderimi 1,70 TL/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 2 TL/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimdeki dakika ve interneti nasıl kullanırım?

  Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlar için geçerlidir.

  Paketimdeki haklardan herhangi biri 30 gün dolmadan tükendiğinde ne kadar öderim?

  Kullanım süresi (30 gün) içerisinde dakika kotanız biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 20 Kr, cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,04 Kr olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 20 Kr, data kullanımı 2 TL/MB olarak ücretlendirilir.

  Paketimde kullanmadığım haklarım bir sonraki döneme devreder mi?

  Kullanılmayan haklar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

  Kalan sorgusunu nasıl yapabilirim?
  • Dost Küçük Paketi için KALAN DOST KUCUK
  • Dost Orta Paketi için KALAN DOST ORTA
  • Dost Büyük Paketi için KALAN DOST BUYUK
  • Dost Mega Paketi için KALAN DOST MEGA
  • Dost Ultra Paketi için KALAN DOST ULTRA yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.
  Paketimi nasıl iptal edebilirim?
  • Dost Küçük Paketi için IPTAL DOST KUCUK
  • Dost Orta Paketi için IPTAL DOST ORTA
  • Dost Büyük Paketi için IPTAL DOST BUYUK
  • Dost Mega Paketi için IPTAL DOST MEGA
  • Dost Ultra Paketi için İPTAL DOST ULTRA yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.
  Konuşma paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde kalan haklar 30 günlük paket kullanım süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Birden fazla paket satın alabilir miyim?

  Evet. Hattınızda aynı anda birden fazla farklı BİMcell paketi tanımlanabilir.

  BİMcell Dost Küçük, Dost Orta, Dost Büyük, Dost Mega ve Dost Ultra paketleri geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

  Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

  BİMcell Dost S, Dost M, Dost L paketleri 29.06.2022 tarihi itibarıyla kapatılmıştır ve paketler tekrar yenilenmeyecektir. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.

  BİMcell- Dost 1GB, Dost 3GB, Dost 7GB, Dost 2GB, Dost 5GB, Dost 10GB ve İdeal paketleri 01.02.2022 tarihi itibarıyla kapatılmıştır ve paketler tekrar yenilenmeyecektir. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.

  BİMcell- Dost S, Dost M, Dost L, Dost XL paketleri 28.07.2021 tarihi itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler, paketler BİMcell tarafından tamamen kullanıma kapatılana kadar faydalanmaya devam edecektir. BİMcell paketlerin kapatma duyurusunu önceden yapacaktır.

 • Detay