Konuşma Paketleri

Aylık sadece 90 TL’ye her yöne 250 dakika, 110TL’ye her yöne 500 dakika paketi satın alabilirsiniz

Üstelik paketinizi ayda en fazla 1 kere kullanma koşulu da yok, paketiniz bittikçe otomatik yenilenir.

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

90 TL

110 TL

250DK yazıp 4551'e gönderin

500DK yazıp 4551'e gönderin

*120#'yi tuşlayıp Ses Paketleri'ni seçin

BİMcell 250 DK ve 500 DK Paketlerinde 13.02.2024 tarihi itibarıyla güncelleme yapılmış olup, anılan tarih itibarıyla paket ücretleri KDV ve ÖİV dahil 250 DK Paketi 90 TL ve 500 DK Paketi 110 TL olmuştur. Bahse konu güncellemeler, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerlidir. Paketlere ait diğer koşullar aynı şekilde devam edecektir.

 • Bilgi
 • SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Her yöne 1000 SMS için 1000SMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  SMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 20 Kr olarak ücretlendirilir.

  Paketimdeki SMS’ler hangi yöne geçerli?

  Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

  İnternet paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?

  *120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. SMS paketleri için paket tipi olarak "SMS Paketleri"ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında "1-Satın Al" seçeneğini göreceksiniz. "Cevapla"yı seçip "1"i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.

  SMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

  Pakette kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak Her yöne 1000 SMS paketi için KALAN1000SMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

  SMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

  Her yöne 1000 SMS paketi için IPTAL1000SMS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

  SMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde pakette kalan SMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

  Her yöne 100 SMS, 500 SMS ve 2000 SMS paketleri 23 Eylül 2019 itibarıyla kapatılacaktır. Hattinizda ilgili paket tanimli ise faydalar gecerlilik suresi sonuna kadar kullanilacak ve sure sonunda yenilenmeyecektir.
  Her yöne 100 SMS, 500 SMS ve 2000 SMS paketleri 17.10.2017 tarihinde yeni alıma kapatılmıştır. Bahsedilen paketlerden halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler, paketlerini iptal etmedikleri müddetçe mevcut koşulları ile faydalanmaya devam edecektir.


  MMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Her yöne 50 MMS paketi için 50MMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. MMS paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  MMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa MMS gönderimleri 1,30 TL ile ücretlendirilir.

  MMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

  Pakette kalan MMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN50MMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

  MMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

  IPTAL50MMS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

  MMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde pakette kalan MMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

 • Detay