SMS Paketleri

Aylık sadece 43 TL'ye 1000 SMS paketi satın alabilirsiniz

Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz. İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

* BİMcell 1000 SMS paketinde 13.02.2024 tarihi itibarıyla güncelleme yapılmış olup, anılan tarih itibarıyla paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 43 TL olmuştur. Bahse konu güncellemeler, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerlidir. Paketlere ait diğer koşullar aynı şekilde devam edecektir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

1000 SMS

43 TL

1000SMS yazıp 4551'e gönderinAylık sadece 3 TL’ye yurt içi her yöne 50 MMS paketini satın alabilirsiniz.
Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.
İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

50 MMS

3 TL

50MMS yazıp 4551'e gönderin

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Bilgi
 • SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Her yöne 1000 SMS için 1000SMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  SMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa SMS gönderimleri 136 kuruş ile ücretlendirilir.

  Paketimdeki SMS’ler hangi yöne geçerli?

  Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

  SMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

  Pakette kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak Her yöne 1000 SMS paketi için KALAN1000SMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

  SMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

  Her yöne 1000 SMS paketi için IPTAL1000SMS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

  SMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde pakette kalan SMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

  Her yöne 100 SMS, 500 SMS ve 2000 SMS paketleri 23 Eylül 2019 itibarıyla kapatılacaktır. Hattinizda ilgili paket tanimli ise faydalar gecerlilik suresi sonuna kadar kullanilacak ve sure sonunda yenilenmeyecektir.
  Her yöne 100 SMS, 500 SMS ve 2000 SMS paketleri 17.10.2017 tarihinde yeni alıma kapatılmıştır. Bahsedilen paketlerden halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler, paketlerini iptal etmedikleri müddetçe mevcut koşulları ile faydalanmaya devam edecektir.


  MMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  Her yöne 50 MMS paketi için 50MMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. MMS paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.

  MMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa MMS gönderimleri 1,30 TL ile ücretlendirilir.

  MMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

  Pakette kalan MMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN50MMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

  MMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

  IPTAL50MMS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

  MMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde pakette kalan MMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

 • Detay