Sil Süpür Kampanyası
Her hafta sürpriz hediyeler mobil online işlemler uygulamasında sizi bekliyor!

Mobil Online İşlemler uygulaması’nı indirmek için tıklayınız.

Her hafta BİMcell’ den size özel hediyeleri Sil Süpür!

 • Bilgi
 • Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  Kampanyadan yararlanmak için Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

  Kampanya faydaları ücretsizdir.

  Hediyeler her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir

  Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

  Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.

  Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

  Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

  Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.

  Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.

  Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

  Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.

  Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

  BİMcell Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür oyunu oynayan BİMcell abonelerine 06 Ocak 2023 ve 13 Ocak 2023 tarihlerinde mevcut sil süpür teklifleri içerisinden cepten internet hakkı içeren teklifler sunulacaktır. Diğer Sil Süpür uygulamaları özelinde bir değişiklik bulunmamaktadır.

  Geçerlilik Süresi Hediye
  Haftalık Her Yöne 100 DK
  Haftalık 2 GB
  Haftalık 1 GB
  Günlük 100 DK
  Günlük 5 GB
  Günlük 1 Gb
  Haftalık WhatsApp Kullanımlarında Geçerli 1GB
 • Detay