Gençlere Özel Paketler

BİMcell’den 7-25 yaş arası gençlere özel BİMcell içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 5 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli toplam 25 GB internet ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma!

 • Bilgi
  • BİMcell Genç 20+5GB Paketi’nden BİMcell Genç’e kaydolmuş olan tüm faturasız BİMcell müşterileri yararlanabilecektir. 7-25 yaş aralığındaki bir kişiye ait TC Kimlik Numarası'nı, “KAYIT BIMCELL GENC TCKN DOGUM GUN/AY/YILI “olacak şekilde yazarak 4551’e SMS gönderen aboneler BİMcell Genç’e kayıt olabilecektir.

   BİMcell Genç 20+5GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli BİMcell'lilerle yurt içinde geçerli sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, 250 SMS, yurt içi 20 GB cepten internete ek olarak Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube uygulamalarında geçerli 5GB internet ile sınırsız WhatsApp hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 315 TL'dir.

   BİMcell Genç’e kayıt olan aboneler, “BIMCELL GENC 25GB” yazıp 4551’e sms göndererek, Mobil Online İşlemler Merkezi (MOİM) uygulaması, BİM mağazaları, BİMcell müşteri hizmetleri aracılığıyla, 9333'ü arayarak veya *120# yi tuşlayarak talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.

   BİMcell Genç 20+5GB Paketi alan abonelerimize özel 3 ay geçerli Muud Premium şifresi hediye edilecektir. E - Pin ve şifre paket kayıt smsinden sonra iletilecektir. Premium aboneliğin aktif edilmesi için Muud’a giriş yapıp “Ben” menüsündeki promosyon kodu ekranına E-Pin ve Şifre girilmelidir. E-Pin ve Şifre kullanılmaya başlandıktan sonra 3 ay geçerlidir. 3 ayın sonunda abonelerimiz istekleri doğrultusunda ücretli şekilde Muud Premium aboneliklerini devam ettirebilecektir.

   Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı tüm BİMcell aramalarında kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.

   Paket kapsamındaki 750 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

   Paket kapsamındaki 250 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

   Paket kapsamında sunulan 20 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; 5 GB data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube için geçerlidir.

   WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, Youtube videoları, Google aps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.

   Abonelerin Blackberry APN üzerinden ya da herhangi bir VPN uygulaması ile sağlayacakları internet bağlantısı ile yapılacak WhatsApp kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.

   Söz konusu ücretsiz data faydaları KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

   Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.

   Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 günün sonunda bakiye halen yeterli değilse paket iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur.

   Paketin geçerlilik süresi dolmadan anılan paketin özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

   Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.

   Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifelerden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.

   Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.

   Bir TC Kimlik Numarası ile yalnızca bir kez BİMcell Genç aboneliği yapılabilmektedir.

   Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması veya paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket iptal edilecektir.

   TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Detay