Kampanyadan 12.11.2020 tarihi öncesinde BİMcell bireysel faturasız tarifelere başarıyla dahil olan ve 12.11.2020 tarihinden sonra 4.5G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya süresince 3G sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli 30 GB yurt içi cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz sim kart değişiklikleri sonrasında, 5555’e 4.5G 30GB yazıp SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, aboneler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 7 gündür. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, otomatik olarak yenilenmeyecektir.

İlgili kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanabilecektir.

İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

Müşterilerimiz, 12.11.2020 tarihi itibarıyla söz konusu kampanyaya kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.