Kampanyalar

BİMcell'lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye!

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Aylık

YÖK Kampanyası

Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB hediye edilecektir.

 • Bilgi
 • BİMcell Yeni Hat Satış Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  *"BİMcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  *Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde SMS atılmalıdır.)
  *Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
  *Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamındaki 300 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
  *Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  *Kampanya kapsamındaki 300 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. 
  *Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz 9 GB data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
  *Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.09.2019 itibariyle, yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.05.2020 itibariyle, yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.

  Erişilebilir Yaşam Faturasız Mobil Tekliflerde %25 Ek Fayda

  • %25 ek fayda kampanyası engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gazileri kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve engelli, gazi veya şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimize tüm bireysel ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda dakika & sms & internet içeriğinin 25%'i ek fayda olarak sunulacaktır.
  • Ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda %25 ek faydadan; engelli ve gazi ve yakınlarından sadece bir kişi yararlan abilir. Şehit yakını olma belgesi ile 8 kişiye kadar şehit yakını faydalanabilmektedir. Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir. Abonelik başvurusu engelli ve gazi tarafından yapılacaksa, abonelik engelli ve gazi üzerine gerçekleşecektir. Eğer Engelli, Şehit ve Gazinin Yakını abonelik için başvurursa kampanyalardan faydalanabilecek ve abonelik başvuran kişi üzerine gerçekleşecektir.
  • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, sim kart, açma / kapama (abone isteğiyle hat kapama), yeniden hızlandırma (ihya/borçtan açma), yeni hat, yeni tesis ve numara değişikliği gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
  • İndirim talebi gerçekleştiğinde aboneye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • %25 ek fayda kampanyasından faydalanabilmek için talep edilen evrakların eksiksiz olarak BİM Mağazalarına teslim edilmesi gerekmektedir.
  Talep edilen evraklar nedir?

  Mevcut abonelik evraklarına ek olarak

  Engelli ve Gaziler için gerekli belgeler;

  Engellilerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Engelli kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*
  • Engelli nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • (*%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu)

  Gazi ve Şehitlerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı
  • Gazi nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • * Engellilik oranında 40% ve üzeri baz alınmaktadır.

  BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası Detaylar:

  Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede 30 gün süresince geçerli yurt içi 500 sms hediye edilecektir.

  *Kampanya’ ya son katılım tarihi 31.12.2020’ dir.

  *Kampanya kapsamında verilen 500 SMS 30 gün süresince geçerlidir. 30 gün içerisinde kullanılmayan hediye SMS’ler 30 günün sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez.

  *Hediye SMS yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir. *Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz

  *Müşteriler hediye SMS hakları bittiğinde üzerlerinde farklı bir paket yoksa standart tarife ücreti üzerinden ücretlendirilir.

  *Hediye 500 SMS Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile, müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 500 SMS hediye verilecektir.

  *Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.


  BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası Detaylar:

  Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede, 30 gün süresince geçerli 1 GB cepten internet hediye edilecektir.

  Kampanya’ ya son katılım tarihi 31.12.2020’ dir.

  Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.

  Hediye cepten internet yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir.

  Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,005 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra hattınıza tanımlı Hediye 1GB internet veya başka internet paketiniz yoksa data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir.

  Hediye 1 GB Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile, müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 1 GB cepten internet hediyeedilecektir.

  Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

  BİMcell Hediye 4GB Kampanyası

  İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan kurumsal ve bireysel faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir. Kampanyaya son katılım tarihi 14.12.2020’dir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 30 gün geçerli 4 GB yurt için cepten internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Anılan fayda her 40 TL ve üzeri yükleme yapılmasının ardından otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 4 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, bir sonraki aya devretmeyecek ve otomatik olarak yenilenmeyecektir.

  Kampanya kapsamında tanımlanacak data hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.

  Müşteriler; ilgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket veya fayda olmaması halinde mevcut tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

  Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını devreden ya da kampanya kapsamında geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

  Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.

 • Detay