Kampanyalar

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde KAYIT BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde KAYIT BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

 • Bilgi
 • Sahur Kampanyası 2024

  İlgili kampanyadan ön ödemeli tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilecektir.

  Kampanya katılımı sadece Bimcell mobil online işlemler uygulaması "Bana Özel" alanından gerçekleşecektir. Kampanya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında herhangi bir kanaldan, yükleme tutarı farketmeksizin TL yükleme yapan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. .

  Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında, kampanya geçerlilik süresi içerisinde (11.03.2024-09.04.2024) 00:00 – 06:00 saatleri arasında 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır. .

  Kampanyaya katılım 11.03.2024 tarihinde başlayacak olup, 09.04.2024 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir. Katılan müşterilerin kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 09.04.2024'dir. .

  Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. .

  Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka data paketi ya da faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. .

  Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. .

  Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir. .

  Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan,kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş yapanmüşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir. Kampanyasını iptal eden ya da bahsedilen nedenler ile kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamayacaktır. .

  Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. .

  BİMcell Yeni Hat Satış Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  *"BİMcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  *Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde SMS atılmalıdır.)
  *Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
  *Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamındaki 300 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
  *Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  *Kampanya kapsamındaki 300 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. 
  *Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz 9 GB data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
  *Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.09.2019 itibariyle, yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.05.2020 itibariyle, yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.

  Erişilebilir Yaşam Faturasız Mobil Tekliflerde %25 Ek Fayda

  • %25 ek fayda kampanyası engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gazileri kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve engelli, gazi veya şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimize tüm bireysel ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda dakika & sms & internet içeriğinin 25%'i ek fayda olarak sunulacaktır.
  • Ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda %25 ek faydadan; engelli ve gazi ve yakınlarından sadece bir kişi yararlan abilir. Şehit yakını olma belgesi ile 8 kişiye kadar şehit yakını faydalanabilmektedir. Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir. Abonelik başvurusu engelli ve gazi tarafından yapılacaksa, abonelik engelli ve gazi üzerine gerçekleşecektir. Eğer Engelli, Şehit ve Gazinin Yakını abonelik için başvurursa kampanyalardan faydalanabilecek ve abonelik başvuran kişi üzerine gerçekleşecektir.
  • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, sim kart, açma / kapama (abone isteğiyle hat kapama), yeniden hızlandırma (ihya/borçtan açma), yeni hat, yeni tesis ve numara değişikliği gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
  • İndirim talebi gerçekleştiğinde aboneye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • %25 ek fayda kampanyasından faydalanabilmek için talep edilen evrakların eksiksiz olarak BİM Mağazalarına teslim edilmesi gerekmektedir.
  Talep edilen evraklar nedir?

  Mevcut abonelik evraklarına ek olarak

  Engelli ve Gaziler için gerekli belgeler;

  Engellilerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Engelli kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*
  • Engelli nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • (*%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu)

  Gazi ve Şehitlerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı
  • Gazi nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • * Engellilik oranında 40% ve üzeri baz alınmaktadır.
 • Detay