Kampanyalar

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Haftalık & Aylık

5 GB

HEDİYE!

"Bimcell Senlik" yazıp 4551'e gönderin; her tek seferde 65TL ve üzeri yüklemenizde haftalık 5GB cepten internet, 100 TL ve üzeri yüklemenizde aylık 5GB cepten internet kazanın!

 • Bilgi
 • BİMcell Yükleme Şenliği Kampanyası
 • BİMcell Yükleme Şenliği Kampanyası 16 Mayıs 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 65 TL ve üzeri yükleme yapan tüm faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için “ Bimcell Senlik ”yazıp 4551’e SMS göndererek talepte bulunabilirsiniz.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak kampanyaya başarıyla katılan abonelere kampanya kapsamında; tek seferde 65 TL - 99,99 TL arası yüklemelerinde 7 gün geçerli 5 GB, 100 TL ve üzeri yüklemelerinde ise 30 gün geçerli 5GB yurt içi cepten internet hakkı sunulacaktır.
 • Anılan faydalar, kampanya iptal edilmediği müddetçe, kampanya geçerlilik süresi boyunca her tek seferde belirtilen miktarlarda yükleme yapılmasının ardından otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya iptali, SMS göndermek veya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle yapılabilecektir.
 • Kampanya iptali, “ İptal Bimcell Senlik ” yazıp 4551’e SMS göndermek veya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle yapılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için SMS göndererek talepte bulunulabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyaya kayıt olan müşteriler, kampanya geçerlilik süresi boyunca kampanyadan yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • Kampanyaya katılımdan 48 saat önce yükleme yapılması durumunda da kampanyadan yararlanılabilecektir. Son 48 saat içerisinde abonelerin, birden fazla belirtilen tutarlarda yükleme yapması durumunda, haftalık 5 GB ve aylık 5 GB data haklarından sadece birer kez yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen yurt içi haftalık 5 GB cepten internet 7 gün, aylık 5 GB cepten internet ise 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, bir sonraki aya devretmeyecek ve otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanacak data hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Müşteriler; ilgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket veya fayda olmaması halinde mevcut tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kalan kullanım bilgisi için “ Kalan Bimcell Senlik ” yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.
 • Azami bakiye limiti 1000TL’dir. TL yüklemek için bakiyenin 1000 TL altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını devreden ya da kampanya kapsamında geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır. >

 • BİMcell Yeni Hat Satış Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  *"BİMcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  *Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde SMS atılmalıdır.)
  *Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
  *Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamındaki 300 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
  *Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  *Kampanya kapsamındaki 300 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. 
  *Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz 9 GB data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
  *Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.09.2019 itibariyle, yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.
  *Kampanya kapsamında verilen 30 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika konuşma, yurt içi her yöne 250 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet kullanım hakkı; 05.05.2020 itibariyle, yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet olarak güncellenmiştir.

  Erişilebilir Yaşam Faturasız Mobil Tekliflerde %25 Ek Fayda

  • %25 ek fayda kampanyası engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gazileri kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve engelli, gazi veya şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimize tüm bireysel ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda dakika & sms & internet içeriğinin 25%'i ek fayda olarak sunulacaktır.
  • Ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda %25 ek faydadan; engelli ve gazi ve yakınlarından sadece bir kişi yararlan abilir. Şehit yakını olma belgesi ile 8 kişiye kadar şehit yakını faydalanabilmektedir. Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir. Abonelik başvurusu engelli ve gazi tarafından yapılacaksa, abonelik engelli ve gazi üzerine gerçekleşecektir. Eğer Engelli, Şehit ve Gazinin Yakını abonelik için başvurursa kampanyalardan faydalanabilecek ve abonelik başvuran kişi üzerine gerçekleşecektir.
  • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, sim kart, açma / kapama (abone isteğiyle hat kapama), yeniden hızlandırma (ihya/borçtan açma), yeni hat, yeni tesis ve numara değişikliği gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
  • İndirim talebi gerçekleştiğinde aboneye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • %25 ek fayda kampanyasından faydalanabilmek için talep edilen evrakların eksiksiz olarak BİM Mağazalarına teslim edilmesi gerekmektedir.
  Talep edilen evraklar nedir?

  Mevcut abonelik evraklarına ek olarak

  Engelli ve Gaziler için gerekli belgeler;

  Engellilerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Engelli kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*
  • Engelli nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • (*%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu)

  Gazi ve Şehitlerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı
  • Gazi nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
  • Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • Açık Rıza Belgesi
  • * Engellilik oranında 40% ve üzeri baz alınmaktadır.
 • Detay